Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Overwater Verzekeringen

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

John Ruizeveld

Assurantieadviseur

john@overwater-assurantie.nl

Bram Kapoen

Assurantieadviseur

bram@overwater-assurantie.nl

Amber Hoogwerf

Pensioenadviseur

amber@overwater-pensioen.nl

Kim Barendregt

Pensioenadviseur

kim@overwater-pensioen.nl

Harmen Groenhuijzen

Hypotheekadviseur

harmen@overwater-hypotheek.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Annemiek Streefkerk

Relatiebeheerder

annemiek@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder

manon@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Pia Keijzer

Relatiebeheerder

pia@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Ingrid de Jong

Relatiebeheerder

ingrid@overwater-assurantie.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Nicole Kuipers

Managementassistente

nicole@overwater-assurantie.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Functioneel beheerder digitalisering

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Overwater Pensioenen

Overwater Hypotheken

Wilt u meer weten over Overwater Verzekeringen, Overwater Pensioenen, Overwater Hypotheken, Overwater Oldtimer of Overwater Volmacht?

Ontdek nu ook onze App

Met onze App heeft u in een handomdraai alle belangrijke informatie bij de hand. Meld direct uw schade of plan zelf een afspraak in.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.