Het Overwater team

Een goed opgeleid team met specialisten op verschillende gebieden

Astrid Smit

Assurantieadviseur

astrid@overwater-assurantie.nl

Hans van Dijk

Assurantie- en Pensioenadviseur

hans@overwater-assurantie.nl

John Ruizeveld

Assurantieadviseur

john@overwater-assurantie.nl

Bram Kapoen

Assurantieadviseur

bram@overwater-assurantie.nl

Annemiek Streefkerk

Relatiebeheerder

annemiek@overwater-assurantie.nl

Thijs Anchelon

Relatiebeheerder

thijs@overwater-assurantie.nl

Manon Zoet

Relatiebeheerder

manon@overwater-assurantie.nl

Pieter Overwater

Relatiebeheerder

pieter@overwater-assurantie.nl

Aline Kock

Relatiebeheerder

aline@overwater-assurantie.nl

Hanneke Vos

Relatiebeheerder

hanneke@overwater-assurantie.nl

Pia Keijzer

Relatiebeheerder

pia@overwater-assurantie.nl

Marjolein Teklu

Schadebehandelaar

marjolein@overwater-assurantie.nl

Corina Mol

Schadebehandelaar

corina@overwater-assurantie.nl

Patricia Gouweloos

Volmachtbeheerder

patricia@overwater-assurantie.nl

Nicole Kuipers

Managementassistente

nicole@overwater-assurantie.nl

Nicole Donkers

Applicatiebeheerder ANVA

n.donkers@overwater-assurantie.nl

Amber Hoogwerf

Pensioenadviseur

amber@overwater-pensioen.nl

Kim Barendregt

Pensioenadviseur

kim@overwater-pensioen.nl

Loek Oldenburg

Kwaliteitscoördinator/auditor

loek@overwater-assurantie.nl

Harmen Groenhuijzen

Hypotheekadviseur

harmen@overwater-hypotheek.nl

Marcel Westdijk

Financieel medewerker

marcel@overwater-assurantie.nl

Kimberly Hamar de la Brethonière

Financieel medewerkster

kimberly@overwater-assurantie.nl

Ontdek nu ook onze App

Met onze App heeft u in een handomdraai alle belangrijke informatie bij de hand. Meld direct uw schade of plan zelf een afspraak in.

Blijf op de hoogte

Door onze nieuwsbrief houden wij onze bestaande en toekomstige relaties op de hoogte van de ontwikkeling van ons kantoor en ons vakgebied.